پنل دیواری

نمونه محصولات

پانل دیواری

اگر به فکر تغییر دکوراسیون در محیط اداری ، مسکونی ،تجاری هستین شیوه راحت و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده از پانل دیواری است.

دیوار ها نقش به سزایی در محیط خانه و محل کار و… دارند و تغییرات در آن با استفاده از پنل دیواری و همخوانی داشتن آن با وسایل و محیط باعث بوجود امدن هارمونی زیبایی می شود.

بهترین پوشش برتر و مناسب برای تمام فضاها از جمله اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه ، فروشگاه، مطب، اتاق مطالعه، آموزشگاه، آرایشگاه و مکان های اداری و تجاری و گاهی به جا پارتیشن از پانل دیواری استفاده می شود.

پانل دیواری خاصیت ضد آب و طول عمر بالایی دارد و در طرح ها، نقش ها، رنگ، جنس و نقش ها و انواع متفاوتی تولید می شود.

پانل دیواری چیست ؟

جدول محتوا

پنل دیواری

نوعی دیوار پیش ساخته است که انواع متفاوتی دارد و بدون نیاز به مصالح ساختمانی می توان نمای شیک و امروزی و تغییرات قابل چشم گیری را در محیط مدنظر به وجود آورد.
دیوارپیش ساخته یا پنل دیواری انواع مختلفی از جمله کناف از گج، پی وی سی، چوب، فلزی ، سنگ و شیشه دارد که می توان با توجه به دکوراسیون داخلی مکان مد نظر آن را انتخاب کرد که باعث زیبایی و جذابیت و تنوع در مکان می شود.

خرید پنل دیواری

پنل دیواری

امروزه معماران و طراحان داخلی برای پوشاندن کامل دیوار یا بخشی از دیوار در فضا های متفاوت از پنل دیواری استفاده می کنند و به افراد پیشنهاد می دهند برای تنوع و زیباتر شدن محل سکونت و محل کار و… از این محصول استفاده کنند.
از بین پانل دیواری بهترین نوع و کم هزینه ترین آن ها پنل دیواری شیشه ای است که افراد می توانند در رنگ و ابعاد بزرگ و کوچک و نقش و طرح و های مد نظر آن را سفارش داده و با کیفیت بالا تحویل بگیرند.

چرا از پانل دیواری استفاده کنیم ؟

پنل دیواری
مقاوم در برابر گرما و سرما عایق صدا تنوع در طرح و رنگ های متفاوت رفع نقص دیوارهای قدیمی قابل شستشو کم هزینه با دوام و مستحکم هستند در مکان های متفاوت می توان از ان ها استفاده کرد.

انواع پانل دیواری

پنل دیواری شیشه ای

پنل دیواری سه بعدی

پنل دیواری سنگ مصنوعی و طبیعی

پنل دیواری شیشه ای چیست؟

پنل دیواری

پانل دیواری شیشه ای ظاهری زیبا و متنوع را دارا هستند و دارای کیفیت بالا و مستحکم هستند و می توان در ابعاد بزرگ و کوچک و در طرح های متفاوت با کیفیت بالا ان ها را به تولید رساند و از لحاظ هزینه متریال آن نسبت به بقیه پنل دیواری ها ارزان تر هست.

در انتخاب پانل دیواری به چه نکاتی توجه کنیم ؟

رطوبت محیط زندگی

نور گیر بودن فضا

متراژ محیط مدنظر

قدیمی و جدید بودن دیوار

عایق صدا

در انتخاب پنل دیواری نکات را مورد بررسی قرار داده تا نسبت به شرایط بتوانید دست به بهترین انتخاب از انواع پنل دیواری که در مدل ها و طرح ها و رنگ ها متفاوت دارند بزنید.

قیمت پانل دیواری

برخی از این مخارج قابل پیش بینی بوده و بعضی دیگر در حین انجام کار به وجود می آید.

اما شما می توانید برای اطلاع یافتن از هزینه پنل دیواری با توجه به طرح و رنگ و نقش پنل دیواری شیشه ای با مشاورین سنگ پنل در ارتباط باشید تا هزینه حدودی را در اختیار شما قرار دهند.

شما می توانید با استفاده از سنگ پنل دیواری به سهولت و بدون نیاز به مصالح ساختمانی و با هزینه به صرفه فضای خود را زیبا و متنوع کنید.