پارتیشن اداری

نمونه محصولات

پارتیشن شیشه ای

Table of Contents

پارتیشن شیشه ای با سبک مینیمال بهترین گزینه برای دفاتر اداری مدرن می باشد و نور را به داخل محیط هدایت می کند.

این پارتیشن ها با ایجاد سطحی شفاف فضای مناسبی را برای تبلیغات و یا مدیریت منابع انسانی به ارمغان می آورند. استفاده از این پارتیشن علاوه بر جداسازی فضاهای مورد نظر در دفاتر کار، نقش بسیاری  در زیبایی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری ایفاد می کنند.

این پارتیشن ها ترکیب و طراحی بسیار جذاب و زیبا از شیشه و آلومینیوم و چوب با رنگ بندی و کیفیت متنوع در پروفیل و یراق آلات درب پارتیشن می باشد که برای جداسازی قسمت های مختلف در یک دفتر کار مدرن مورد استفاده قرار می گیرند.

بکارگیری شیشه به عنوان جداکننده فضا در انتقال نور محیطی به اطراف پارتیشن کمک شایانی نموده و همچنین در کنترل صدا نیز نقش بسزایی را ایفاد می کند. به جرات می توان گفت امروزه پارتیشن های شیشه ای فریم لس بروزترین و زیباترین نوع پارتیشن های قابل استفاده در دفاتر کار اداری می باشند.

مزایای پارتیشن شیشه ای

روشهای به کار گرفته شده در ساخت و نصب پارتیشن های شیشه ای تک جداره به گونه ای است که این مدل از پارتیشن ها را به یکی از کارآمد ترین و جذاب ترین پارتیشن های موجود در بازار تبدیل نموده است.

مهم ترین دلایلی که باعث انتخاب پارتیشن شیشه ای در فضای اداری تجاری می شود، عبارتند از:

1- نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای بسیار سریع و آسان است

نصب پارتیشن شیشه ای فرایند پیچیده ای ندارد. صاحبان ساختمان و تیم های مدیریتی آن می توانند آنها را به راحتی و سریعتر از پارتیشن های قدیمی نصب کنند. همچنین امکان جابجایی پارتیشن و تغییر چیدمان دفاتر کاری نیز در طرح های جدید پارتیشن شیشه ای وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید به کمک پنل های شیشه ای قابل حمل، به راحتی و خیلی سریع فضای کوچک دفتر را به یک اتاق کنفرانس، اتاق جلسات یا فضای کاری و تفکیک سازی فضا تبدیل کنید.

2- اجرای پارتیشن شیشه ای به صرفه است

 تفکیک فضاهای کاری با استفاده از دیوارهای شیشه ای متحرک یکی از اقتصادی ترین و در عین حال مدرن ترین تکنیک های بازسازی دفاتر کاری است. حمل و نقل پارتیشن شیشه ای بسیار راحت است. از این رو، شما می توانید در مدت زمان کوتاهی دفتر کار خود را به یک محیط کاربردی و جذاب تبدیل کنید، بدون اینکه نیاز به تجهیزات خاصی داشته باشد یا مجبور باشید ساختمان را برای مدت طولانی ببندید

3- پارتیشن شیشه ای روشنایی ساختمان را افزایش می دهد

 کمبود نور طبیعی معمولا یکی از مشکلات بیشتر دفاتر کاری است. این مسئله تاثیر منفی روی کارآیی و روحیه پرسنل دارد. اما می توانید با کمی خلاقیت و تغییر دکوراسیون دفتر، نور طبیعی بیشتری را دریافت کنید و با این روش فضای مجموعه را مثبت کرد..
با نصب پارتیشن شیشه ای می توانید فضای داخلی ساختمان را به گونه ای طراحی کنید که نور طبیعی حتی به تاریک ترین نقاط ساختمان نیز نفوذ کند. در واقع، پارتیشن شیشه ای موجب حداکثر استفاده از نور طبیعی محیط می شود.

شما میتوانید برای خرید پارتیشن شیشه ای با سنگ پنل در ارتباط باشید.