سقف مجازی

نمونه محصولات

خرید سقف مجازی

جدول محتوا

سقف مجازی یکی از سقف‌های کاذب پر کاربرد و زیبا می‌باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی است، آسمان مجازی در طرح‌ها و اشکال متفاوتی به منظور خرید سقف مجازی  طراحی و تولید میشود. یکی از سقف‌های پر استفاده در بازار نیز است و سنگ پنل هم از بزرگترین ارائه دهنده های این نوع سقف میباشد.

تنوع بسیار زیاد سقف کاذب آسمان مجازی باعث شده تا افراد بتوانند با توجه به طراحی دکوراسیون منازل و یا دفاتر کار خود این سقف را انتخاب و خریداری نمایند. جنس سقف آسمان مجازی به دو دسته‌ی استیکری و چاپی تقسیم می‌شود که در ادامه در مورد ویژگی‌های این سقف کاذب می‌پردازیم.

مزایای سقف مجازی

 آسمان مجازی یکی از سقف‌های جذاب موجود در بازار است که می‌تواند زیبایی چشمگیری را در محیط نمایان سازد، این سقف کاذب امکان عبور نور را برای افراد ایجاد کرده است که در ادامه چند مورد از ویژگی‌های سقف آسمان مجازی را برای شما به طور کامل توضیح داده ایم:

 

جنس سقف مجازی

جنس طلق سقف مجازی می‌تواند در کیفیت آن تاثیر بسیاری داشته باشد، همانطور که گفته شد سقف طلقی و سقف استیکری از  جلمه جنس‌های سقف کاذب آسمان مجازی می‌باشند که جنس استیکری این سقف کاذب نسبت به جنس طلقی دارای کیفیت و قیمت پایین تری است

طرح سقف مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی دارای طرح و مدل‌های بسیار متنوع و جذابی می‌باشد که می‌توان با توجه به سلیقه خود طرح و مدل مدنظرمان را بر روی این سقف کاذب پیاده سازی نماییم، طرح‌های بسیار محبوب در سقف آسمان مجازی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • طرح درخت آسمان مجازی
  • سقف آسمان مجازی طرح گل(کهکشانی)
  • طرح کارتونی سقف کاذب آسمان مجازی
  • آکواریوم طرح سقف آسممان مجازی
  • طرح سقف آسمان مجازی پاییزی
  • سقف آسمان مجازی با طرح اسلیمی

اجرای سقف مجازی

پیاده سازی و نصب آسان آن یک ویژگی بسیار خوب این سقف به حساب می‌آید و می‌توان این سقف بسیار زیبا را در کمترین زمان و با سرعت بالا نصب و اجرا کرد.

همانطور که در متن اشاره شد نحوه نصب آسمان مجازی بسیار آسان است و می‌توان در مدت زمان بسیار کم به نصب این سقف اشاره کرد. برای نصب این سقف کاذب در ابتدا باید به شبکه بندی کردن سقف اصلی مکان مورد نظرتان بپردازید و سپس بعد از انجام این کار و چاپ کردن طرح دلخواه شما، باید تایل‌های آسمان مجازی به طور دقیق و در جایگاه مشخص شده خود قرار گیرد.

نورپردازی سقف مجازی

نورپردازی سقف کاذب آسمان مجازی مجازی یکی از مزیت‌های بسیار مهم این سقف به حساب می‌آید، به طور کلی در این سقف کاذب به دلیل طلقی بودن آن امکان انتقال پیدا کردن نور وجود دارد.

ماندگاری سقف مجازی

کیفیت بالا آسمان مجازی باعث شده تا این سقف در میان مخاطبان دارای طرفداران بسیار زیادی بشود، این سقف کاذب را می‌توان به راحتی با آب شستشوداد زیرا مقاومت آن در برابر رطوبت بسیار بالا است.