جلو مبلی

نمونه محصولات

میز جلو مبلی

جدول محتوا

در وسایل تاثیرگذار در دکوراسیون خانه موارد بسیار زیادی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها نیز میز جلو مبلی است. معمولا در تمام خانه ها مبلمان و میز آن ها از اصلی ترین اجزای هر خانه اند که افراد در آن فضا جمع میشوند و به کارهای روز مره خود رسیدگی میکنند. 

مبلمان و میز جلو مبلی معمولا در وسط نشیمن یا  جلوی مبل و تلویزیون میگیرند و تاثیر مستقیمی در دکوراسیون خانه شما دارند.

میز جلو مبلی می تواند دکوراسیون منزل شمارا تکمیل کند..

البته این محصول به جز زیبایی و کارایی موثر در دکوراسیون داخلی، وسیله ای بسیار کاربردی است که تمام مدت زمانی که در فضای نشیمن قرار گرفته ایم از آن استفاده می کنیم..

قرار دادن وسایلی چون کنترل تلویزیون و موبایل، جعبه دستمال کاغذی ، و یا وسایل پذیرایی از جمله استفاده هایی هستند که همیشه از میز استفاده می شود تنوع بسیاری بالایی در طراحی وجود دارد که سبب می شود با هر سبک دکوراسیونی بتوان میز مناسبی انتخاب کرد.

جلومبلی کلاسیک

میزهای جلو مبلی کلاسیک ساخته شده از چوب و اکثراً دارای پایه های منحنی شکل هستند که منبت کاری وکنده کاری شده اند که نقش های زیبا در آن به چشم می‌خورد و مناسب برای فضاهایی با سبک کلاسیک و دکوراسیون کلاسیک به کار می روند

جلومبلی مدرن

این مدل میز در طرح ها وجنس های مختلفی ساخته می‌شود که شامل میز جلو مبلی ام دی آف، فلزی، شیشه‌ای و ترکیبی از چوب و شیشه وفلز وسنگ واستیل میز جلو مبلی های مدرن است که بیشتر در دکوراسیون مدرن وفضاهای مدرن بکار میرود.

جلو مبلی شیشه ای

جلو مبلی شیشه ای در طرح های مختلفی ساخته می‌شود که شامل میز جلو شیشه و استیل، شیشه‌ای و ترکیبی از چوب و شیشه مدرن است که بیشتر در دکوراسیون مدرن وفضاهای مدرن و مینیمال بکار میرود. 

می توانید با سنگ پنل تماس حاصل فرمایید.