تابلو دیواری

نمونه محصولات

تابلو دیواری شیشه ای

جدول محتوا

تابلو دیواری شیشه ای از جمله مواردی هستند که تاثیر زیادی در طراحی منزل و محل کار دارند. تابلوهای شیشه ای در انواع تابلوهای شیشه ای با متریال اکریلیک، سه بعدی، طرح دار، کار شده است، حکاکی شده و نورپردازی مخفی را می توان طراحی و اجرا کرد. تابلوهای شیشه ای از جمله محصولات شیشه ای دکوراتیو محسوب می شوند و شما می توانید خانه خود را با تابلوهای شیشه ای با طرح های جذاب تغییر دهید. این وسیله زینتی مدرن با طرح های فوق العاده براق و زیبا در هر کجا که بخواهید آن را به نمایش بگذارید برجسته خواهد بود.

تابلوها همواره در طراحی فضاهای داخلی، نقش پر رنگی را دارند و عنصری کارآمد در زینت بخشیدن به محیط داخلی هستند. انواع تابلوها از تابلو فرش ها گرفته تا تابلوهای شیشه ای هر یک کارایی و زیبایی مخصوص به خود را دارند.

تابلوهای شیشه ای یکی پرکاربرد ترین تابلوها هستند. به دلیل تنوع طرح، اشکال مختلف اجرا و قیمت مناسب همیشه مد نظر هستند. برای مثال انواع تابلوهای یک تکه یا تابلوهای چند تکه، از طرح هایی هستند که  بسیار کاربرد دارند.

متریال تابلو دیواری شیشه ای

امروزه صنعت شیشه سازی پیشرفت بسیار زیادی کرده است و شیشه های به وجود آمده اند که به آن ها شیشه های ایمن و یا شیشه های نشکن  بسیار با کیفیت می گویند. این شیشه ها با نام شیشه های سکوریت نام برده می شوند..

به دلیل عملیات حرارتی خاص گرمایشی و سرمایشی که بر روی این شیشه ها انجام می شود، مقاومت و استحکام آن ها چندین برابر شیشه های معمولی می شود و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید..

تابلوهای شیشه ای نیز از شیشه های سکوریت ساخته می شوند. این تابلوها لبه هایی صیقلی دارند که هیچگونه آسیبی به مصرف کنندگان آن وارد نمی کند. بنابر هر دلیلی همچون زلزله و یا خوردن وسیله ای به آن ها، این شیشه ها حتی اگر بشکنند نیز به تکه های بسیار ریز همچون پودر تبدیل می شوند و اصلا برنده نمی باشند.

ویژگی های تابلو دیواری شیشه ای

تابلو دیواری شیشه ای ویژگی های بسیاری دارد که بسیاری از افراد به دلیل  ویژگی های خاص این متریال طرفدار این تابلو می باشند.

مزیت های تابلوهای دیواری شیشه ای

این تابلوها نسبت به ماندگاری که دارند از سایر تابلوها بسیاراز نظر صرف اقتصادی مناسب تر هستند اما در عین حال تاثیر آن ها در زیباسازی دکوراسیون محیط بسیار بیشتر است. نداشتن محدودیت در سایز تابلو مورد نظر شما از بهترین مزایای آن است. برخی افراد تابلوهای کوچک به تعداد زیاد دوست دارند و برخی دیگر یک تابلوی بزرگ را ترجیح می دهند.

خلاقیتی که می توان در طراحی تابلوهای شیشه ای به کار برد به هیچ عنوان محدودیت ندارد و می توانید هر طرحی که مد نظر داشته باشید را بر روی تابلو طراحی کنید. این تابلوها نسبت به گرما، سرما، رطوبت و سایر عوامل محیطی اصلا واکنش نامناسبی ندارند و می توانند حالت اولیه خود را حفظ کنند. از طرف دیگر سطح براق و صیقلی شیشه و طرح های روی آن با گذشت زمان اصلا کهنه نمی شود و همانند طرح اولیه زیبا و جذاب باقی می ماند