بین کابینتی

نمونه محصولات

بین کابینت

جدول محتوا

اشپزخانه قلب هر خانه است، امروزه اشپزخانه به دلیل در معرض دید بودن از تمامی فضای دیگر خانه اهمیت به سزایی در زیبایی خانه دارد کابینت ها و کاشی بین کابینتی از اولین عناصری هستند که مورد توجه هر بیننده ای قرار می گیرد و باید با یکدیگر همخوانی داشته باشد.
پس دکوراسیون و فضای داخل آشپزخانه در جذابیت خانه موثر است.یکی از عواملی که در زیبایی اشپزخانه موثر است و باعث جدابیت اشپز خانه می شود کاشی های بین کابینت ها است.
زمانی که افراد وارد اشپزخانه می شوند اولین چیزی که نظر آنها را جلب می کند کابینت و کاشی ها بین کابینتی هست که جنس و نوع و رنگ و طرح و نقش این کاشی ها باعث زیباتر شدن خانه می شود که پیشنهاد می شود مدل کاشی بین کابینتی خود را نسبت به کابینت و دکوراسیون خانه انتخاب کنید.

بین کابینتی چیست؟

بین کابینتی

قسمت اعظم آشپزخانه با کابینت پوشانده می شود، پس از نصب کابینت فضای خالی ایجاد شده بین کابینت ها با بین کابینتی که انواع مختلفی دارد پوشش می دهند.
معمولا فضایی بین دو کابینت بالا (هوایی) و پایین(زمینی)، بالای اجاق گاز، بالای سینک ظرفشویی، فاصله بین سینک تا کابینت و صفحه بین اجاق گاز و هود از بین کابینتی استفاده می شود .

چرا از پوشش بین کابینتی استفاده کنیم ؟

بین کابینتی

زیرا باعث شیک و لوکس شدن اشپزخانه
دوام بالا در برابر حرارت و اتش
قابلیت استفاده در ابعاد گوناگون
مقاومت در برابر ضربه ،فشار،خراش
قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح ناهموار،هموار
محافظ دیوار فضای آشپزخانه
سهولت پاکسازی چربی و روغن و پرز ها و قطرات آب شستشو به سطح دیوار
و هزینه نگهداری ان کم است.

انواع بین کابینتی

بین کابینتی

بین کابینیتی ها انواع مختلف از لحاظ رنگ، طرح، نوع، جنس، نقش، قیمت دارد که ما قصد داریم در این مقاله به انواع بین کابینت ها بپردازیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاشی بین کابینتی سنگی

بین کابینتی

کاشی های بین کابینت سنگی از مقاومت بالایی برخوردار هستند و امروزه کاشی های سنگی با رنگ های متفاوتی اراِِئه شده است و تمییز کردن انها کمی مشکل است.

کاشی بین کابینت شیشه ای

بین کابینتی

کاشی بین کابینت شیشه ای براق و شفاف هستند و نور را منعکس می کند و باعث روشنایی در اشپزخانه می شوند و به افرادی که فضای اشپزخانه کوچکی دارند پیشنهاد می شود.

کاشی بین کابینت سرامیکی

بین کابینتی

کاشی بین کابینت سرامیکی برای بالای اجاق گاز پیشنهاد می شود زیرا تمییز کردن ان راحت است با توجه به تم خانه و اشپزخانه رنگ بندی متفاوتی دارد.

کاشی بین کابینت چوبی

بین کابینتی

کاشی بین کابینت چوبی زود کثیف می شود و طرح های متفاوتی دارد می توان از روکش استفاده کرد تا موقع تمییز کردن به مشکل بر نخورند.

کاشی بین کابینت فلزی

کاشی بین کابینت فلزی تمییز کردن آن اسان است و باکتری نمی تواند وارد شود و باعث استریل شدن فضا می شود.

قیمت کاشی بین کابینت

در جامعه امروز هزینه برای افراد مهم است کاشی بین کابینت با توجه به رنگ، طرح، نوع، ضخامت، نقش و قیمت های متفاوتی دارد،برای اطلاع از هزینه ها با سنگ پنل تماس گرفته تا کارشناسان ما بتوانند با توجه به نیاز شما هزینه احتمالی را به شما بگویند.

نحوه انتخاب کاشی بین کابینت

انتخاب بین کابینت می تواند باعث تغییر دکوراسیون در آشپز خانه، خانه شما شود. با دیوار پوش می توایم نظم و انسجام را در اشپزخانه خود احساس کنیم و می توانیم با انتخاب سنجیده محیطی دل نشین در اشپزخانه ایجاد کنیم .
زیرا افراد زمانی برای طبخ غذا ، خوردن غدا در اشپزخانه می گذرانند و مهم تر اینکه همحوانی دیوارپوش با دکوراسیون داخلی خانه شما می تواند بر زیبایی و جذابیت ان بیفزاید.